Paris Hilton ikinci çocuğunun yüzünü ilk kez gösterdi

43 yaşındaki sosyetik isim Paris Hilton, anne olmanın mutluluğunu yaşamaya devam ediyor. Ünlü isim küçük kızı London’ı dünyayla tanıştırdı.  

2021 yılında evlendiği iş insanı Carter Reum (43) ile sürdürdüğü mutlu evliliğini ara sıra hayranlarıyla paylaşan Hilton, bu kez de dört kişilik aile tablosunu sundu.

“Anneler Günü yaklaşırken, dünyayı kızım Londra’yla tanıştırmaktan ve ailemizin bu değerli anlarını birlikte paylaşmaktan kendimi alamadım.”

“Phoenix ve Londra benim için her şeydir ve hayatımın aşkıyla evlendiğim ve güzel bir aileye sahip olduğum için kendimi dünyanın en şanslı kadını gibi hissediyorum. Kesinlikle en iyi takımı oluşturuyoruz ve sonunda hayatım tamamlanmış gibi geliyor.”

Hilton, Londra’nın büyük anı şerefine, Sia ile birlikte yeni şarkısı “FAME WON’T LOVE YOU”yu yayınlıyor.

“Dünyayı Londra’yla nasıl tanıştıracağımı düşündüğümde, Sia ile birlikte söylediğim “FAME WON’T LOVE YOU” adlı yeni şarkımın onun tanıtımı için mükemmel bir film müziği olduğunu fark ettim. Bu benim bebeklerime mesajım – her zaman ve sonsuza kadar seveceğim seni seviyorum ve senin için burada olacağım” diyor gururlu anne.

Sia ile şarkı yazma sürecini anlatarak ikilinin Hilton’un kişisel deneyimlerinden yararlandığını söyledi.

“Sia ve ben birlikte müzik yapmaya başladığımızda, genç yaştaki kişisel şöhret hikayem, ergenlik yıllarımda yaşadığım travmalar, medyanın özellikle genç kadınlara uyguladığı baskılar, annelik yolculuğum hakkında çok konuştuk. ve ailemi inşa ediyorum” diyor Hilton. “Sia’nın bana getirdiği ilk şarkılardan biri, sanki benim hikayemi anlatıyormuş gibi hissettiren bu inanılmaz parçaydı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir